Точки — це гра, що поєднує в собі позиційне стратегічне планування з тактичним перебором варіантів. Два гравці по черзі ставлять точки різних кольорів на ігровому полі. Для перемоги потрібно оточити безперервної ланцюгом своїх точок, як можна більше точок суперника.
Кількість ігор, в які можна грати не злазячи з велосипеда досить велика, інша справа, що на пострадянському просторі вони велика рідкість. Тому починаючи з цієї статті ми будемо розповідати про цікаві велоиграх, допомагають весело проводити час. І першою в нашому списку йде гра City dots.
Гра «City dots» або ж «Міські точки» заснована на грі «Точки», яка більшості знайома не з чуток, напевно, кожен хоч раз грав в неї в школі під час перерви або на не дуже цікавому уроці.
Насправді все геніально просто. Як ми знаємо, технології не стоять на місці, щодня і щогодини робляться наукові відкриття і проводяться чергові диво-пристрої, що полегшують життя і відкривають нові можливості.
Одними з них стали смартфони і планшети з вбудованим GPS-модулем, що обчислює положення власника з точністю до кількох метрів.
Саме завдяки йому, а також електронним дорожнім картам, можна кардинально змінити уявлення про так знайомій грі.
Фактично, завдяки сучасним технологіям, ігровим полем є не листочок в клітинку, а карта міста, на яку нанесена спеціальна розмітка.
Тобто для того, щоб зробити хід і поставити крапку на ігровому полі необхідно фізично переміститися у відповідну місцевість.
Розмір ігрового поля в грі коливається від 1 до 3 км2, залежно від бажання учасників. Приміром, велосипедисти можуть взяти максимальну площу в 3 км2, а от пішоходи (до речі, вони теж можуть брати участь у грі), можуть взяти територію поменше.
Денис Чигирев - велосипедист зі стажем, со-засновник клубу активних, інтелектуальних ігор-квестів IC (Intelligence Club).
Денис Чигирьов - автор таких популярних велоигр як: QuestRide, NightRide і співавтор гри CityDots, про яку піде мова в цій статті.
Cайт гри: http://iclub.questout.com.ua
Ідея створення гри виникла у мого партнера за проектом, а я втілив її в життя. Мета нашої команди полягала в створенні ігор-квестів. В процесі виникла ідея створення гри на основі гри шкільного часу - "точок".
Якраз в цей час проходили тренінги від проекту British Council, Active Citizens, і я подав проект на втілення ідеї в життя. Через деякий час я отримав відповідь, що проектом дають грант British Council ! Один з трьох грантів в Кривому Розі! І нарешті, наш проект втілився в життя 26 червня 2016г
Часто так буває, що ми погано знаємо рідне місто, за винятком свого району проживання та дороги на роботу. Із-за чого багато цікаві речі і пам'ятки обходять нас стороною, але завдяки «City dots» ви зможете виправити цей недолік і відкрити для себе багато цікавого.
Головна перевага гри «City dots» — можливість краще вивчити рідне місто, відкрити досі незнайомі місця, навчитися краще орієнтуватися.