Буклет доступний онлайн і містить поради з розміщення та форми велопарковок біля магазинів, закладів харчування та офісів.
“Ми вдячні депутатам Київської міськради за рішення, яке передбачає встановлення паркувальних велостійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я, а також у парках і скверах. На жаль, у Києві станом на 2017 рік немає чітко виписаної процедури погодження встановлення велопарковок у місті, але сподіваємось, що це питання буде вирішено після ухвалення в Київраді проекту велоконцепції“, – заявили в Асоціації велосипедистів Києва.
У пораднику пропонуються оптимальні варіанти місця й форми гостьової велопарковки для клієнтів та для співробітників офісу, а також універсальні рекомендації для всіх парковок. Буклет має наочні ілюстрації, креслення та приклади, щоб допомогти зорієнтуватися у виборі зручних та безпечних велосипедних стійок. У рекомендаціях наводиться чинна наразі схема погодження в Києві та перелік виробників велопарковок в Україні.
Велопарковка біля одного з офісів 1+1. Фото: АВК
Порадник витримав вже друге перевидання, яке підготувала Асоціація велосипедистів Києва за підтримки Європейського Союзу та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.
Як відомо, 21 листопада Київська міська рада ухвалила рішення, яке передбачає встановлення паркувальних велостійок біля закладів культури, освіти та охорони здоров’я, а також у парках і скверах.
Нагадаємо, Асоціація велосипедистів Києва закликає депутатів Київської міської ради ухвалити проект велоконцепції, яка містить всю необхідну інформацію для створення велосипедної інфраструктури в Києві.
Інформація надана Асоціацією Велосипедистів Києва (avk.org.ua)