запропонувати новину

В Ужгороді відбудеться Зимовий чемпіонат України з маунтинбайку

З 1 по 8 квітня 2017 року у місті Ужгород відбудеться серія з п`яти змагань Зимового чемпіонату України з крос-кантрі

1 24-03-2017 09:16

Саган оштрафований після перемоги в гонці `Париж - Рубе`

Словак Петер Саган оштрафований після перемоги в класичній гонці "Париж – Рубе".

0 09-04-2018 12:36

Міжнародна велогонка в Одесі стала причиною величезних заторів

У минулі вихідні в «перлині біля моря» проходили міжнародні велоперегони, які стали причиною небачених до селі пробок

0 09-08-2017 08:34

Велотуристи з різних міст України вирушають в Херсон на вихідні

Велосипедисти Херсона запрошують велотуристів відвідати їх місто

0 04-05-2017 11:39

У Світловодську змагалися за Кубок України з велокросу (фото)

Другий етап Кубку України з велокросу в індивідуальній груповій гонці серед чоловіків і жінок відбувся 15 жовтня у Світловодську

0 20-10-2017 09:15

Снігова гонка в Канті

Товщина снігу, отсыпанная на схилах за зиму, цілком залишає надію на те, що його вистачить і бруд не відкриється.

0 20-04-2018 17:16

Підсумки гонки з роздільним стартом (жінки) — золото за США, Україна у ТОП-20

0 10-08-2016 14:56

На Закарпатті пройшли змагання з даунхилу Pylypets Gravity Race

З 18 по 20 серпня неподалеку від села Пилипець пройшла міжнародна гонка Pylypets Gravity Race

0 24-08-2017 09:45

В Україні стартувала велобагатоденка Tour of Ukraine

17 травня в Києві стартувала багатоденна шосейна гонка

0 17-05-2017 08:52

Велосипедист мало не впав з дев`ятиметрової висоти під час гонки (відео)

Під час велогонки в Санта-Барбарі (Каліфорнія, США) стався завал, який ледь не став фатальним для одного з учасників

0 01-02-2017 10:57

Трюки під час відповідальної гонки від Тобіаса Людвигссона (відео)

Самовпевненість або випендріжництво? Шведський велосипедист ризикуючи своїм місцем на фініші вирішив повеселити публіку

0 28-08-2017 09:55

У Буковелі проведено змагання з тріатлону

27 травня на гірськолижному курорті «Буковель», серед чоловіків та жінок відбулося змагання в індивідуальному заліку та естафеті, майже між стома учасниками, частина з яких професійні спортсмени.

0 31-05-2017 18:35

В Колумбії провели презентацію багатоденних шосейних змагань

Нещодавно в колумбійській столиці Боготі було проведено презентацію багатоденних шосейних змагань Colombia Oro y Paz

0 22-12-2017 08:32

Міхал Квятковскі став переможцем гонки Мілан-Сан-Ремо

Польський гонщик Міхал Квятковскі (Michal Kwiatkowski) не тільки переміг у італійської класики – Монумента велоспорту Мілан-Сан-Ремо-2017, але й став першим поляком, якому це вдалося

0 20-03-2017 08:04

У Львові проходить чемпіонат України з велотреку

13-17 вересня 2017 року в критому велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту відбудеться чемпіонат України з велосипедного спорту на треку

0 17-09-2017 08:48